День народження дитини в Києві
 
Главная
Поиск по сайту:                      
ГлавнаяНовостиЦеныКонтактыСотрудничествоАкции

Арт-центр

Магазин все для праздника

ПРАЗДНИКИ

АРТИСТЫ, ВЕДУЩИЕ

УСЛУГИ

Статьи

Полезности

День Народження дитини в Києві
(Музичні ігрові програми на День народження, Випускний в садку, Дитячий День народження, Спектаклі. Київ)

Сказочные персонажи Игровые программы Цирковые программы
     
Клоуны Детские шоу программы Кукольный театр
     
Программы нового поколения Дополнительные услуги Праздники в детском клубе
     

Натисніть на цікаву для Вас підкатегорію, "клікнувши" по одній з картинок-піктограм: "Программы игровые", "Сказочные персонажи", "Цирковые программы", "Клоуны", "Шоу программы", "Кукольный театр", "Программы нового поколения", "Дополнительные услуги", "Праздники в детском клубе".
*Якщо гіперпосилання не працює - сторінка тимчасово знаходиться на реконструкції.

Дитячі свята в Києві - музичні театралізовані ігрові програми на День народження дитини і на випускний в садку, на дитячу вечірку.

Організація дитячого Дня народження «під ключ» в Києві в районі метро Академмістечко, а також, на виїзді - комплексна організація Дня народження для дітей різного віку.

Дитяче свято - особлива подія, причому не тільки для дітей, а й для їхніх батьків. Спостерігаючи непідробне захоплення малюків, Ви і самі стаєте молодшими. В цю мить, навіть, самі серйозні дядьки і тітки на час стають дітьми. Але як досягнути того, щоб Ваше свято вдалося, що треба зробити самим, а для чого варто запросити професіоналів. І аніматори в костюмах казкових героїв прийдуть на дитяче свято до дитини...

Традиційно під дитячим святом розуміється День народження, і діти з сумом думають - цей довгоочікуваний день пройшов, до Нового Року ще далеко ... Але ж їм цього мало, а приводом для організації свят може стати будь-яка подія: початок весни, випускний в дитячому садку, день ангела, день народження кішки ... та й, просто, Ваше бажання зробити Вашу дитину щасливою і самим радіти разом з нею. Тому організація дитячих свят можлива і без «особливого приводу».
А «не особливий привід» - ми придумаємо разом!

Дитячий День народженя. Київ багатий мальовничими кафешками та ресторанами, у яких можна провести дитяче свято. Наприклад, в «Парку партизанської слави» знаходиться ресторан «Мисливський двір» (вулиця Славгородська, 49), поруч з яким можна чудово провести квест або ігри для дітей і, навіть, для дорослих!

 

 

 

 

Кукольный театр «ТаРаРам»

 
 
 

Акция

При заказе ведущего с оборудованием на свадьбу
Белые голуби на свадьбу (молодожены запускают голубей) - подарок от Компании "Мир Праздника" ...
- в подарок
голуби на свадьбу

Посмотреть предложение полностью

 

 
 

О нас

 
 
 
 

Проведение выпускного всего jn 5000 грн.

Ведущий на 5-6 часов. (встреча с заказчиком, сценарный план, проведение программы, конкурсы, лотерея, вручение грамот, много юмора…). Ди-джей + оборудование на 5-6 часов (колонки, пульт, радио-микрофон до 1 КВт). Техническое и музыкальное обеспечение, и хиты на Ваш вкус! Посмотреть предложение полностью

  ЗАКАЗЫВАЙТЕ!

 
 

Заказать тамаду с оборудованием всего за 3500 грн.

Семейный творческий дуэт Володя и Инесса. Жизнь человека - череда будней. А вот когда наступает праздник - хочется, чтоб это было ярко, интересно, качественно, необычно по проведению и доступно по карману. Мы оставим в памяти у Вас о проведенном празднике замечательный фейерверк впечатлений – маленький, но яркий и разноцветный. Посмотреть предложение полностью

  ЗАКАЗЫВАЙТЕ!

 

 

Последняя правка: 18.09.2017